KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12012274
nr 1201 2274
Akvarell
P Nilouss, Paris, kvinna vid vatten, 15x25, signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:48:38
300 kr
1.000 kr
1.800 kr
2.000 kr
3.400 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
4.400 kr