KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12012274

nr 1201 2274

Akvarell

P Nilouss, Paris, kvinna vid vatten, 15x25, signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 3 september 2018
kl 18:48:38